Region Jnkpings ln Barndialogen
http://plus.rjl.se/samverkan

Kontakt Barn från andra länder

Johanna Rosander
Webbansvarig

Amra Salihovic, Gislaved
Flyktingsamordnare
amra.m.salihovic@gislaved.se

Göran Malm
Flyktingsamordnare
goran.malm@varnamo.se

Lena Högstedt, Vaggeryd
Flyktingsamordnare
lena.hogstedt@vaggeryd.se

Anna Tibratt, Gnosjö
Flyktingsamordnare
anna.tibratt@gnosjo.se

Bengt Olsson, Jönköping
Flyktingsamordnare
bengt.olsson1@jonkoping.se

Gunilla Carlsson, Habo
Flyktingsamordnare
gunillabirgitta.carlsson@habo.se

Jonas Castor, Mullsjö
Flyktingsamordnare
jonas.castor@mullsjo.se

Kerstin Nordstrand, Sävsjö
Flyktingsamordnare
kerstin.nordstrand@savsjo.se

Hanna Edvardsson, Vetlanda
Flyktingsamordnare
hanna.edvardsson@vetlanda.se

Eva Hertzman, Aneby
Flyktingsamordnare
eva.hertzman@aneby.se

Mansour Abasi, Nässjö
Flyktingsamordnare
mansour.abasi@nassjo.se

Anna Lindhe Erixon, Tranås
Flyktingsamordnare
anna.lindhe.erixon.ifo@tranas.se

Ulrika Hjalmarsson, Eksjö
Flyktingsamordnare
hjul@eksjo.se

Uppdaterad: 2016-04-08
Johanna Rosander, Folkhälsa och sjukvård, Verksamhetsnära funktion